Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Admin 2 sierpnia 2019

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawy z czworonogiem jest dobrą okazją, by spożytkować energiczność swojego pupila, jednocześnie wzmacniać zaufanie. Codzienne zabawy działają pozytywnie na formę psa, tak jak i dają uciechę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale jak wybrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z różnorodnych materiałów, są piłki z gumy, z materiału czy z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, ale musimy myśleć o prawdopodobieństwie zadławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową zabawkę myślmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, kiedy jesteśmy właścicielami małych odmian psów, takich jak pudle i yorki, dla których wybieramy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy poszaleć z psem na zewnątrz doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pupil może wybiegania się. Jeśli pies wie jak aportować, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o dobranej wielkości, aby psu wygodnie można było nosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc mając na celu uniknięcie bolesnych wypadków szukajmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności fizycznej, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

sklep zoologiczny kraków